FİYATLAR

cam değişimi nedir?

Eğer ekrandan görüntü alıyorsanız ve dokunma özelliğini kullanabiliyorsanız ön cam kırılmıştır. Bu durumda orijinal ekranınız değişmeden sadece öndeki camı değiştiririz.

Avantajları: Ön cam değişimi sonrası dokunma hassasiyetinde kayıp olmaz, çünkü orijinal ekranınız değişmez. Parmak izi okuyucusu bozulmaz. Kullanmaya devam edersiniz. Ekran görüntüsünde bozulma olmaz çünkü orijinal ekranınız değişmez

Maalesef ki ülkemizde ekran değiştirmesini bilen her telefoncu tabelasına teknik servis yazmaktadır. Bilmediği bir işi biliyormuş gibi karalamak onlar için marifet sayılmaktadır.

Ön cam değişimi bilgi, tecrübe ve yatırım isteyen bir iştir. Bir çok servis uğraşmak istemez,

Bazı firmalar daha ileri giderek internet sitesinde ve telefonda ön cam değişimi yaptığını ve 30 dakika içinde teslim edeceğini söylüyor . Ancak bunlar komple ekran değiştiriyor ve müşteriye ön cam değişti diyor. Bu duruma bir çok kez şahit olduk. Verilen fiyatlar cazip gelebilir ancak ön cam değişimi yapıyoruz diyen her firmaya inanmayın ve sorgulayın.

Ekran değişimi nedir?

Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

Ekran değişimi ile cam değişimi arasındaki fark nedir?

telefonlarda ekran 2 bölümden oluşmaktadır. Ve bu 2 ekran fabrikasyon olarak birbirine yapıştırılmıştır. Farklı teknik ve cihazlar ile bu 2 ekran birbirinden ayrılarak üst cam değişimi yapılabilir.

1-) İç Ekran (LCD Panel): Görünütünün yer aldığı renkli ekrandır, eğer iPhone’nunuz çalışıyor ve ekranınızda görüntü yok ise düşme veya darbe sonucu telefonunuzun iç ekranı kırılmıştır.

2-) Üst Cam (Dokunmatik Panel): iPhone telefonunuza dokunmatik özelliğini kazandıran ekrandır. iPhone’nunuzda iç görüntü var kullanılabiliyor ama ekranda kırık veya çatlak mevcut ise dokunmatik panel kırılmıştır.

Baloncuk oluşması, toz kalması, dokunmatik sorunu gibi problemler yaşandığı için yapmamaktayız. Servisimizde yapılan tüm ekran işlemlerinde 2 ekran değiştirilerek iPhone’nunuzun ekranı yenilenmektedir.

cam değişimi sonrası ekranım yerinden oynar mı?

Cam kalitesinin yanında, camın kasaya oturmasını sağlayan plastik çerçevede önemlidir. Çerçeve yapıştırması ne kadar güçlü ise ekran kasaya o kadar iyi oturur.

Kullandığımız çerçeveler soğuk baskı çerçevelerdir, orijinal ekran çerçevesinden daha kaliteli ve daha dayanıklıdır.

Ön cam değişimi yaptırmak daha avantajlıdır çünkü orijinal ekranınız değişmeyecektir.

iPhone 6 Ön Cam Değişimi servisimizde 30-60 Dakikada yapılmaktadır.Ön Cam Değişim işleminde ekranınız değişmez ,ekran üzerindeki kırılmış ön camınız değişir.Servis yoğunluğumuza göre ön cam değişimi süresi değişkenlik gösterebilir.

iPhone 6 ön cam değişimi yapılırken telefonunuzun kendi ekranı kullanılmaktadır.Kendi ekranınız üzerindeki kırık ön cam değişimi sağlanmaktadır.Ekranınız değişmediği için orjinalliğinide korumaktadır.

cam değişimi ni profesyönel ekipman ve yurtdışın’dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir. Stoklarımızda bulunan orjinal GLASS Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren iPhone 6 ekran değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

Eskiden cam değişimi ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Günümüzde teknoloji yardımıyla daha kaliteli işçilikler yapılabilmektedir.

Yaptığımız işe özen gösteriyoruz, baştan savma değil kaliteli iş yapıyoruz. Ön cam değişimlerinde kırmadığınız sürece ömürlük kullanım sağlayabilirsiniz.

ekran cam’ı değişimi avantajları nelerdir?

• Orijinal lcd ekranınız değişmez.

• Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.

• Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.

• Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.

• İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

İphone 6S Ekran Değişimi

İphone 6S Ekran Değişimi
İphone 6S Ekran Değişimi

Telefon kılıfınız yeterli olmayabilir, Teknolojinin gün geçtikçe daha iyi ve tamamen kullanıcıların kullanımını kolaylaştırması adına ortaya çıkardığı pek çok ürünün arasında yakın tarihten beri kullandığımız dokunmatik ekranlar yer almaktadır. Dokunmatik ekran cep telefonları, dokunmatik ekran saatler, dokunmatik ekran tabletler gibi pek çok dokunmatik ekran bireylerin kullanımına sunulmuştur. Fakat bu tip teknolojilerin en sık kullanıldığı alanlar kuşkusuz ki cep telefonlarıdır.

İphone 6S Cam Değişimi

Hayatlarımıza akıllı telefon tabirini sokan teknoloji devlerinin bu akıllı telefonların hemen hemen hepsinde kullandığı ortak teknoloji dokunmatik ekran teknolojisidir.
Tüketiciler daha öncesinde bu teknolojiyi farklı alanlarda kullansalar da ceplerine sığan büyüklükteki telefonlarından bütün işlemlerini parmaklarının ucuyla yapmak tüm kullanıcılar için kolaylık sağlamıştır.

İphone 6S Ekran Değişimi kadıköy

İphone 6S Ekran Değişimi
İphone 6S Ekran Değişimi

Teknoloji devi firmalar da ihtiyaç dahilinde ürettikleri cep telefonlarında dokunmatik ekran devrine geçmişlerdir.
Kendine has IOS işletim sistemi ile yüksek donanım gücünü arkasına alan çoklu ortam uygulamalarında farklı deneyimleri bir arada sunmayı başaran benzersiz bir üründür. Apple çizgilerini yansıtan modern dünyanın dizaynını ele geçirmiş, 4.7 inç lik ekran genişliği ile hem iş dünyasına hem de eğlence dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır.

İphone 6S Cam Değişimi kadıköy

Çift çekirdekli işlemcisi, 1 GB belleği, 32 GB depolama alanına sahip olan ürün 3G modunda 14 saat konuşma, 250 saat beleme süresi sunmaktadır.
IOS8 işletim sistemini kullanan cihaz, IOS 10 işletim sistemi sürümüne de kolaylıkla erişebilmektedir.
Parmak izi okuyucusu teknolojisini de güvenlik sınırlarına dahil etmiştir.

İphone 6S Ekran Değişimi

İphone 6S Ekran Değişimi
İphone 6S Ekran Değişimi

Retina yapılı kapasitif ekranıyla öne çıkan ürün, 750×1334 piksel ekran çözünürlüğü ve 326 PPI piksel yoğunluğu ile görsel şölen sunmaktadır.
32 GB dahili hafızası ile fotoğraf, video, müzik ve birçok dijital veriyi depolama yeteneğine sahiptir.

Yüksek kalitede fotoğraf ve video çekip kaydedebilme olanağı ile donatılan akıllı cep telefonu, HDR, elle odaklama, otomatik odaklama, panorama, eseli komut gibi özellikleri olan 8 MP arka kamerasıyla etkili bir bakış açısı sunmaktadır. Ayrıca slow motion video kaydı, HDR, görüntü sabitleme, time lapse video kaydı, sürekli otomatik odaklama imkanlarıyla görüntülerin kusursuz bir şekilde kaydedilmesine olanak tanımaktadır.

İphone 6S Cam Değişimi

Ayrıca 1.2 MP çözünürlüğündeki ön kamerası selfie çekimlerinde ve ya görüntülü konuşma durumlarında kolaylık sunmaktadır. Ön kamera HDR,BSI ve arka arkaya çekim modu gibi özelliklerle donatılmış olup, yüz algılama yeteneğine de sahiptir.

İphone 6S Ekran Değişimi kadıköy

Tüm bu özelliklere sahip bu benzersiz ürünün darbelerden korunması için çeşitli önlemler alabilirsiniz. Telefon kılıflarını buna örnek verebiliriz.
Orijinal kılıflar cihazın uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar. Telefonun ölçüleriyle uyum sağlayan kılıflar mikrofiber iç tabaka özelliklerinin yanında darbe önleyici teknoloji yardımıyla da güçlendirilmiştir.

İphone 6S Cam Değişimi kadıköy

İphone 6S Ekran Değişimi
İphone 6S Ekran Değişimi

Düşme ve çarpma gibi darbelerde üst düzey koruma sunan orijinal ürünler akıllı cep telefonunuzun kasasına zarar gelmesini de engellemektedir. Parıltılı, simli ve desenli kılıf çeşitleri zarif ve şık tasarımları ile her türlü kullanıcının tarzını yansıtmasına yardımcı olmaktadır.

İphone 6S Ekran Değişimi

Telefonun arka kısmını ve yan kısmını her çeşit kirden ve lekeden koruyan kılıflar özel kesim teknolojisinden yararlanarak telefonunuzu tamamen kaplayan bir biçimdedir. Şarj, kulaklık, ses kontrol tuşlarının ve açma kapama tuşlarının rahatlıkla kullanılmasına olanak tanıyan modeller telefonda iz ve leke bırakılmasını engellemektedir.

İphone 6S Cam Değişimi

Tüm bu koruyucu önlemlere rağmen bazen iphone 6 model telefonunuzun ekranında mürekkep akması, iç ekran kırılması ve ya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar yaşanıyorsanız; prtservis.com güvencesi ile Apple uzmanı teknik elemanlarımızla sorununuz kısa sürede çözülecektir.

İphone 6S Ekran Değişimi kadıköy

Yerinde ve kaliteli hizmet sunan firmamız kısa süre içerisinde etkili bir şekilde tüm sorunlarınıza akılcı çözümler sunmayı başaracaktır.

İphone 6S Cam Değişimi kadıköy