FİYATLAR

cam değişimi nedir?

Eğer ekrandan görüntü alıyorsanız ve dokunma özelliğini kullanabiliyorsanız ön cam kırılmıştır. Bu durumda orijinal ekranınız değişmeden sadece öndeki camı değiştiririz.

Avantajları: Ön cam değişimi sonrası dokunma hassasiyetinde kayıp olmaz, çünkü orijinal ekranınız değişmez. Parmak izi okuyucusu bozulmaz. Kullanmaya devam edersiniz. Ekran görüntüsünde bozulma olmaz çünkü orijinal ekranınız değişmez

Maalesef ki ülkemizde ekran değiştirmesini bilen her telefoncu tabelasına teknik servis yazmaktadır. Bilmediği bir işi biliyormuş gibi karalamak onlar için marifet sayılmaktadır.

Ön cam değişimi bilgi, tecrübe ve yatırım isteyen bir iştir. Bir çok servis uğraşmak istemez,

Bazı firmalar daha ileri giderek internet sitesinde ve telefonda ön cam değişimi yaptığını ve 30 dakika içinde teslim edeceğini söylüyor . Ancak bunlar komple ekran değiştiriyor ve müşteriye ön cam değişti diyor. Bu duruma bir çok kez şahit olduk. Verilen fiyatlar cazip gelebilir ancak ön cam değişimi yapıyoruz diyen her firmaya inanmayın ve sorgulayın.

Ekran değişimi nedir?

Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

Ekran değişimi ile cam değişimi arasındaki fark nedir?

telefonlarda ekran 2 bölümden oluşmaktadır. Ve bu 2 ekran fabrikasyon olarak birbirine yapıştırılmıştır. Farklı teknik ve cihazlar ile bu 2 ekran birbirinden ayrılarak üst cam değişimi yapılabilir.

1-) İç Ekran (LCD Panel): Görünütünün yer aldığı renkli ekrandır, eğer iPhone’nunuz çalışıyor ve ekranınızda görüntü yok ise düşme veya darbe sonucu telefonunuzun iç ekranı kırılmıştır.

2-) Üst Cam (Dokunmatik Panel): iPhone telefonunuza dokunmatik özelliğini kazandıran ekrandır. iPhone’nunuzda iç görüntü var kullanılabiliyor ama ekranda kırık veya çatlak mevcut ise dokunmatik panel kırılmıştır.

Baloncuk oluşması, toz kalması, dokunmatik sorunu gibi problemler yaşandığı için yapmamaktayız. Servisimizde yapılan tüm ekran işlemlerinde 2 ekran değiştirilerek iPhone’nunuzun ekranı yenilenmektedir.

cam değişimi sonrası ekranım yerinden oynar mı?

Cam kalitesinin yanında, camın kasaya oturmasını sağlayan plastik çerçevede önemlidir. Çerçeve yapıştırması ne kadar güçlü ise ekran kasaya o kadar iyi oturur.

Kullandığımız çerçeveler soğuk baskı çerçevelerdir, orijinal ekran çerçevesinden daha kaliteli ve daha dayanıklıdır.

Ön cam değişimi yaptırmak daha avantajlıdır çünkü orijinal ekranınız değişmeyecektir.

iPhone 6 Ön Cam Değişimi servisimizde 30-60 Dakikada yapılmaktadır.Ön Cam Değişim işleminde ekranınız değişmez ,ekran üzerindeki kırılmış ön camınız değişir.Servis yoğunluğumuza göre ön cam değişimi süresi değişkenlik gösterebilir.

iPhone 6 ön cam değişimi yapılırken telefonunuzun kendi ekranı kullanılmaktadır.Kendi ekranınız üzerindeki kırık ön cam değişimi sağlanmaktadır.Ekranınız değişmediği için orjinalliğinide korumaktadır.

cam değişimi ni profesyönel ekipman ve yurtdışın’dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir. Stoklarımızda bulunan orjinal GLASS Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren iPhone 6 ekran değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

Eskiden cam değişimi ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Günümüzde teknoloji yardımıyla daha kaliteli işçilikler yapılabilmektedir.

Yaptığımız işe özen gösteriyoruz, baştan savma değil kaliteli iş yapıyoruz. Ön cam değişimlerinde kırmadığınız sürece ömürlük kullanım sağlayabilirsiniz.

ekran cam’ı değişimi avantajları nelerdir?

• Orijinal lcd ekranınız değişmez.

• Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.

• Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.

• Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.

• İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

İphone 6 Plus Ekran Değişimi

İphone 6 Plus Ekran Değişimi
İphone 6 Plus Ekran Değişimi

Iphone 6 Plus modelde ekran problemlerinde etkili çözüm
Graham Bellin ilk telefonu üretmesinden bu döneme kadar pek çok gelişime tanık olmuştur. Piyasada bulunan telefon üreticisi firmalar tarafından çok farklı modellerde ürünler üretilmiş ve tüketiciler tarafından kullanılmaya başlanmıştır.
Yakın geçmişte hayatımıza etki eden teknolojik gelişmelere bakacak olursak, cep telefonu bunlardan en önemlisidir.

İphone 6 Plus Cam Değişimi

Cep telefonlarımızın ekranlarından beklentilerimiz teknolojideki değişimlere bağlı olarak gün geçtikçe artmaktadır. Anlık iletişim ve daha fazlasına imkan tanıyan bu akıllı cihazlar günlük hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.
Mikroçip teknolojisinde yaşanan gelişmeler cep telefonlarının cebimize sığacak kadar küçülmesine imkan tanımıştır. Ancak devam eden yıllarda zariflik, şıklık, tasarımda yaşanan farklılık anlayışından dolayı cihazlar büyümüş uygulanan son teknoloji sayesinde de çok farklı model de renk te her kesime hitap edecek şekilde dizayn edilmiş akıllı cep telefonları piyasaya sürülmeye başlanmıştır.

İphone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Gerek kullandığı teknoloji gerekse kırılma ve düşmelere karşı almış olduğu önlemlerle akıllı cep telefonu pazarında farkındalık yaratan Iphone, bu ürünüyle bu konudaki başarısını devam ettirmektedir. Yüksek çözünürlüklü ekranı güçlendirilen bu ürünle birlikte sosyal medya seven kullanıcıları için oldukça kullanışlı bir cihaz geliştirmiştir. Iphone, sahip olduğu yaratıcı ve teknolojik ürünlerle göz doldurmaya devam etmektedir.

İphone 6 Plus Cam Değişimi kadıköy

Kalite algısını oldukça yukarılara taşıyan benzersiz bir ürün, dayanıklı metal yüzeyi, retina HD ekran teknolojisi, güçlü donanımı ve yuvarlak hatlara sahip şık tasarımı ile akıllı telefon kullanıcıların tercihi olan bir üründür. Çok daha güçlü, ancak dikkat çekici ölçüde daha az enerji ihtiyacı duyan bir modeldir.
Donanım ve yazılımın mükemmel birleşimini sunan, her yönü ile daha iyi bir Iphone formu.

Tasarımın sınırlarının zorlandığı bu cihazla, cam ve metal arasında pürüzsüz, akıcı tüm detaylar teknoloji tutkunlarının kullanım deneyimlerini zenginleştirmek için yeniden düşünülmüştür. Fotoğraflarınızı değiştirebilen kamera bu aygıtta videolarınızı da değiştirebilmektedir.

İphone 6 Plus Ekran Değişimi

Tek elle kullanım kolaylığı sağlayan cihazda açmış olduğunuz uygulamada yer alan sayfalar arasında rahatlıkla gezinebileceksiniz.
Daha hızlı ve kablosuz erişim imkanı sunana ürün, bu yönü ile fark yaratmaktadır.
Saniyede 60 kare ve 1080 pHD video ve saniyede 240 kare ağır çekim özelliklerine sahip kamerası ile unutulmaz video deneyimleri yaşayacaksınız. Focus Pixel özelliğine sahip kamerası ile şık ve net görüntüleri rahatlıkla elde edebilirsiniz. Ayrıca model geliştirilmiş yüz algılama teknolojisine de sahiptir.

İphone 6 Plus Cam Değişimi

Touch ID teknolojisi ile akıllı cep telefonunuzu güvence altına alabilir, Apple Store’dan yapıtığınız alışverişlerde güvenle bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Cep telefonu ile görüşürken elinizden düşürebilir, istemeden de olsa akıllı cihazınıza zarar verebilirsiniz.
Cep telefonunuzun düşmesi neticesinde ekranda oluşan kırık ve çatlaklar için akılcı çözümler sunmak için kurulmuş, sektördeki gücünü sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışından alan firma, ekran değişimi alanında uzman kadrosuyla, İstanbul – Kadıköy de yer alan merkezinde hizmet vermektedir.

İphone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Siz diğer işlerinizi hallederken ya da bir kafede oturum kahvenizi, çayınızı yudumlarken biz konusunda uzman kadromuz ile cihazınızın ekran camı değişimini ya da ekran değişimini sorunsuz ve etkili bir şekilde halledebiliriz. Size de uygun fiyata yaptırdığınız bu hizmetin keyfini çıkarmak kalır.

İphone 6 Plus Cam Değişimi Kadıköy

Akıllı cep telefonunuzun içindeki fotoğraf, video ve çeşitli bilgilerin ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız, bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek cihaz kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. Değerli müşterilerinin ekran konusundaki hassasiyetine en az sizin kadar önem vermekte olup, donanımlı teknik kadrosu, son teknolojiye uyumlu ekipmanları ve teknik hizmet için ihtiyaç duyulan tüm materyallerin mevcut olduğu ortamda orijinal ürünlerden yararlanarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.